راهنمای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور سراسری ۹۹

با سلام و عرض تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ و راهیابی به دانشکده علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش، جزئیات ثبت‌نام و جدول زمان‌بندی به شرح ذیل اعلام می‌گردد.

 

  راهنمای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره کاردانی و کارشناسی پیوسته کنکور سراسری ۹۹

 

توجه ۱ : ثبت نام در دانشکده علوم پزشکی گراش به صورت الکترونیکی بوده و نیاز به مراجعه حضوری نمی‌باشد.

توجه ۲: پس از انجام ثبت‌نام الکترونیک و “پس از تائید ثبت‌نام توسط کارشناسان”، اصل مدارک را به آدرس اعلام شده ارسال فرمایید.

توجه ۳: مسئولیت صحت کلیه اطلاعات ارسال شده از طریق ثبت نام الکترونیکی به عهده شخص دانشجو می‌باشد. در صورت ارسال اطلاعات و مدارک و مستندات غیر واقعی، ثبت‌نام شما کان‌لم‌یکن گردیده و دانشکده علوم پزشکی گراش مسئولیتی در این موارد ندارد.

 


  برنامه زمانبندی ثبت‌نام :

چهارشنبه ۱۴ لغایت شنبه ۲۴ آبان ۹۹ با مراجعه به آدرس:

 http://hamava.gerums.ac.ir

 

نکته مهم: از بخش ثبت نام پذیرفته شدگان گزینه کاردانی و کارشناسی پیوسته ۹۹ را انتخاب نمایید. سپس با شماره ملی به عنوان نام کاربری و  شماره داوطلبی به عنوان رمز عبور به سامانه وارد شده و تمامی مراحل را به دقت سپری کنید.

 

دریافت فرم های مورد نیاز در ثبت نام اینترنتی ( پس از دریافت نسبت به چاپ فرم مربوطه اقدام ، پس از تکمیل و امضاء به صورت فایل JPG  بارگزاری نمائید. سپس به همراه مدارک درخواستی بصورت پستی ارسال نمایید )

 


مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام 


الف: مدارک مورد نیاز  ثبت نام الکترونیکی


۱ – صفحات شناسنامه (۳ نسخه کپی تمام صفحات جهت ارسال پستی)


۲ – عکس رنگی زمینه سفید ۴*۳ ( ۱۲ قطعه جهت ارسال پستی )


۳ –  کارت ملی (۳ نسخه کپی پشت و رو جهت ارسال پستی)


۴ – مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه شامل یکی از مدارک زیر(ویژه آقایان) :

  • تصویر کارت پایان خدمت هوشمند یا کارت معافیت دائم هوشمند (کفالت،ایثارگران و موارد خاص)
  • تصویر برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی،کفالت و سایر) در مدت اعتبار آن
  • دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه یا پیش دانشگاهی و دانش آموزان سال آخر دوره نظام آموزشی جدید (۳-۳-۶) به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا ۲۰ سالگی می بایست آخرین وضعیت نظام وظیفه خود را از دفاتر پلیس + ۱۰ دریافت و در سامانه بارگذاری نمایند.

تذکر مهم ۱: مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و درصورت قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه مجاز به ثبت نام از آنان نمی‌باشد.

تذکر مهم ۲: ترخیص سربازان حین خدمت صرفا جهت تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاتر مجاز بوده و ترخیص آنان جهت تحصیل در مقطع کاردانی مجاز نیست .جهت انجام امور ترخیص از خدمت با به همراه داشتن اصل شناسنامه – گواهی خدمت از یگان خدمتی دو قطعه عکس  اصل گواهینامه دیپلم برای نظام آموزشی جدید (۳-۳-۶)  اصل گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی برای نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی و برگ اعزام به خدمت به مسئول نظام وظیفه مستقر در راهروی اداری دانشکده ( اتاق ۲۱ ) مراجعه نمایید. بدیهی است این دانشکده هیچگونه مسئولیتی در زمینه ترخیص یا معافیت تحصیلی مشمولین در حال انجام خدمت نظام وظیفه برعهده نخواهد داشت.

تذکر مهم ۳: دانشجویان انصرافی در صورتی که در سقف سنوات تحصیلی اولیه ، انصراف داده و همچنین از تاریخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذیرش در دانشگاه و رشته جدید بیش از یک سال سپری نشده باشد ، مشروط بر اینکه قبلا (از تاریخ ۲۲/۸/۱۳۹۰ به بعد ) از امتیاز یکبار انصراف استفاده نکرده باشند ، مجاز به ثبت نام هستند.


۵- مدارک پایان دوره متوسطه و پیش‌دانشگاهی شامل تمام مدارک ( ریز نمرات دوره متوسطه و پیش‌دانشگاهی و گواهی‌نامه پایان دوره متوسطه و پیش‌دانشگاهی )

پذیرفته شدگان بر اساس نظام آموزشی خود (سالی واحدی یا ترمی واحدی – نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶) مدارک زیر را در سامانه ثبت‌نام بارگزاری نمایند:

  • نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی: تصویر مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضای مدیر مرکز پیش دانشگاهی-تصویر مدرک و یا گواهی دیپلم با مهر و امضای مدیر دبیرستان-تصویر کارنامه تحصیلی دیپلم با امضا و مهر دبیرستان یا آموزش و پرورش-تصویر کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی با امضا و مهر دبیرستان یا آموزش و پرورش
  • نظام آموزشی  جدید (۳-۳-۶):تصویر مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه با مهر و امضای مدیر دبیرستان-فرم ۶۰۲ (گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم) با مهر و امضای مدیردبیرستان « نمونه فرم » – تصویر کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم) با امضاء و مهر دبیرستان یا اداره آموزش و پرورش
  • دانشجویان انصرافی دوره روزانه دانشگا ها و موسسات آموزش عالی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۲/۱۳۹۹ لازم است علاوه بر اسکن مدارک قید شده در بند -۵ فرم انصراف از تحصیل و گواهی تسویه حساب کامل تایید شده دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری یا مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را نیز اسکن نمایند.دانشجویانی که به هر دلیل تا تاریخ  ۳۱/۲/۱۳۹۹ نسبت به انصراف قطعی و انجام تسویه حساب با دانشگاه اقدام ننموده اند مجاز به ثبت نام نمی باشند . « دریافت فرم »

۶- فرم اخذ تعهد از فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی داخل و خارج از کشور و دانشجویان فعلی و انصرافی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور(فرم شماره ۱)-تکمیل و بارگذاری این فرم برای همه پذیرفته شدگان الزامی است. « دریافت فرم »


۷فرم شماره چهار مخصوص اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان منطقه یک، رزمندگان و ایثارگران، شاهد، خانواده شهدا، برای کلیه رشته‌ها در آزمون سراسری ۱۳۹۸ « دریافت فرم »


۸فرم شماره شش مخصوص اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف گروه آموزشی پزشکی در سهمیه‌های مناطق ۲ و ۳ در آزمون سراسری  ۱۳۹۸ « دریافت فرم »


 ۹- فرم اظهاریه تأیید صحت سلامت « دریافت فرم »  (حجم فایل حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت)

  • ابتدا این فرم را پرینت و پس از تکمیل بر روی سامانه ثبت نام  بارگذاری نمایید.
  • تکمیل و بارگذاری این فرم برای همه پذیرفته شدگان الزامی است.

۱۰- گواهی وضعیت سلامت دانشجویان  (دریافت فایل) ( توسط پزشک خانواده می‌بایست تایید شود )


 ۱۱- گواهی تاییدیه تحصیلی ( کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست جهت درخواست تاییدیه تحصیلی به سایت https://emt.medu.ir  مراجعه نموده وپس از تکمیل اطلاعات و ارسال درخواست ، کد پیگیری را چاپ و آن را بر روی سامانه ثبت نام الکترونیک بارگذاری نمایید .(حجم فایل حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت) « فایل راهنمای دریافت تاییدیه تحصیلی » )


۱۲ – کارنامه کنکور سراسری (حجم فایل حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت)- « نمونه کارنامه »


۱۳–  فرم کد مرکزی (اطلاعات فردی، تحصیلی و شغلی) (حجم فایل حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت)

  • پس از تکمیل اطلاعات شناسنامه ای –خانوادگی-مقاطع تحصیلی پایه در « سامانه ثبت نام الکترونیک »  نسبت به چاپ فرم مربوطه اقدام و پس از امضاء به صورت فایل JPG  بارگذاری نمائید. « نمونه فرم »

۱۴- فرم تعهدنامه خوابگاه (دریافت فرم)


۱۵- تکمیل فرم محارم (ویژه خواهران) (دریافت فرم) این فرم از سایت پرینت گرفته شود، و به امضای ولی و سرپرست دانشجو قابل قبول است.


۱۶- فرم تعهد نامه محضری امور دانشجویی (دریافت فرم) (توجه: این فرم از سایت پرینت گرفته شود و به یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه و دقیقا مطالب همین فرم در فرم دفتر اسناد رسمی منتقل شود. اصل فرم دریافتی از محضر و فیش‌حقوقی ،حکم کارگزینی و یا کپی‌پروانه کسب ضامن را همراه با سایر مدارک به دانشکده علوم پزشکی پست نمایید. (در صورت عدم ارائه این فرم از تحویل خوابگاه به دانشجو معذوریم.)


۱۷فرم مهارت‌های فردی و فرهنگی دانشجویان ( دریافت فرم )


۱۸- فرم مشخصات فردی حراست ( دریافت فرم )


۱۹- فرم مشخصات فردی دانشجویی ( دریافت فرم )

 


ب: مدارک درخواستی جهت ارسال بصورت پستی

الزامی: تمامی مدارک و فرم‌ها بصورت فیزیکی از طریق پست از تاریخ ۲۴ آبان ۹۹ تا ۳۰ آبان ۹۹ به آدرس زیر ارسال گردد :

نشانی: استان فارس – شهرستان گراش – بلوار امام حسین(ع) –  بلوار دانشجو – دانشکده علوم پزشکی گراش – ساختمان اداری –  واحد آموزش – اتاق ۲۱

کدپستی: ۵۸۶۶۶ – ۷۴۴۱۷

 

در خصوص مرسوله پستی لطفا موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

– لطفا بر روی پاکت پستی با خط خوانا « نام و نام خانوادگی  – رشته قبولی و عبارت (مربوط به ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ )»   را درج نمایید .

–  مرسوله را از طریق پست پیشتاز ارسال و  با توجه به اینکه حاوی مدارک اصل می باشد نسبت به بیمه نمودن مرسوله پستی اقدام نمایید.

– این مدیریت در قبال مرسولاتی که به هر دلیل از طریق اداره پست به این مدیریت تحویل نگردد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

نکات مهم:

– عدم ارسال و تایید مدارک در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف بوده و بلافاصله پس از تاریخ‌‌های اعلام شده اسامی ‌افرادی که ثبت نام نکرده اند به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌گردد.

– جهت انجام امور خود صرفا در زمان های اعلام شده اقدام فرمایید .

– هنگام ثبت نام الکترونیک عجله نکنید و پس از مطالعه ی دقیق اطلاعیه ی ثبت نام و پس از آماده کردن مدارک نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایید

-با توجه به اینکه « دانشجویان پسر »   مشمول نظام وظیفه می باشند می بایست پس از انجام ثبت نام و شروع به تحصیل نسبت به اخذ « معافیت تحصیلی »   اقدام نمایند. نحوه اخذ معافیت تحصیلی و انجام مکاتیات مربوطه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

-ترجیحا مدارک لازم با استفاده از اسکنر اسکن گردد و در صورت استفاده از امکانات تلفن همراه از نرم افزار های اسکن استفاده نمایید و از مدارک عکس گرفته نشود.

-پذیرفته شدگان محترم در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در خصوص ثبت نام الکترونیک می توانند با شماره تلفن ۹-۰۷۱۵۲۴۴۸۱۰۱ داخلی ۲۰۴ و ۲۰۳ تماس حاصل نمایند.

-در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد حوزه دانشجویی فرهنگی با شماره تلفن ۹-۰۷۱۵۲۴۴۸۱۰۱ داخلی ۲۷۰ تماس حاصل فرمایید.